Bajkowe koniki – ulubione przytulanki dla dzieci

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×


Już od dawna miałam pomysł jak „je” zrobić, lecz ciągły brak czasu uniemożliwiał mi wykonanie tych sympatycznych koni. Moje córki zakochane są w koniach, więc ich prośby zmobilizowały mnie do działania. Zabrałam się do pracy i podczas drzemek mojego 11 miesięcznego synka zaczęły powstawać Bajkowe koniki. Zdjęcia wrzuciłam na Facebook i dzięki moim znajomym, którzy zaczęli je udostępniać mam parę zamówień za co serdecznie dziękuję :)

Pierwszy od razu otrzymał imię Karmelek.

Karmelekjpg

Konik o imieniu Karmelekjpg

O drugiego zawrzał spór między córkami. Czyj będzie?

Konikjpg

Trzeci był zrobiony z myślą o malutkiej Hani, która niedawno urodziła się moim znajomym . Mam nadzieję, że z czasem stanie się jej ulubioną przytulanką.

konikjpgKonik -maskotkajpgKonik  maskotkajpg.2Następne koniki są jeszcze w rozsypce jednak myślę, że mój niesforny maluch da mi trochę wolnego czasu na ich dokończenie :)

Przygotowania

Pozdrawiam

Informacje o anaroksa

Jestem 'Dzieckiem Boga"
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bajkowe koniki – ulubione przytulanki dla dzieci, wszystkie rękodzieła i oznaczony tagami , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>